POLSKIE STOWARZYSZENIE TRENERÓW TENISA

Strona główna

Spis treści

 

an image

 

Witamy na oficjalnej stronie Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Tenisa

    PSTT powstało z myśłą o ustandaryzowaniu i podniesieniu jakości szkolenia tenisa w Polsce. Tworzą je ludzie, od lat związani zawodowo z tenisem, trenerzy i działacze Polskiego Zwiazku Tenisowego.

    Celem Stowarzyszenia jest upowszechnienie kultury fizycznej poprzez działanie na rzecz rozwoju tenisa w szczególności zaś podnoszenie poziomu etycznego i pedagogicznego trenerów i instruktorów jak również podejmowanie starań o poprawę ich warunków pracy.


KURS INSTRUKTORA TENISA PZT

PRUSZKÓW 27.04 - 9.06.2019

cena: 1900zł (koszt licencji PZT i egzaminu w cenie kursu)

Informacje o kursie
Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie o niekaralności

Oświadczenie dot. przetwarzania danych osobowych

Kontakt: 696091287, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

KURS TRENERA SZKOLENIA PODSTAWOWEGO PZT

PRUSZKÓW 17.05 - 24.11.2019

cena: 3000zł (koszt licencji PZT i egzaminu w cenie kursu)

Informacje o kursie

Formularz zgłoszeniowy

Oświadczenie o niekaralności

Oświadczenie dot. przetwarzania danych osobowych

Kontakt: 696091287, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

MIĘDZYNARODOWA KONFERENCJA TRENERÓW TENISA 2017

Polski Związek Tenisowy, Akademia Trenerów Tenisa oraz Polskie Stowarzyszenie Trenerów Tenisa z wielką przyjemnością zapraszają do udziału w Międzynarodowej Konferencji Trenerów Tenisa, która odbędzie się na kortach WKT Mera Warszawa w dniach 2 i 3 grudnia 2017.

Po raz pierwszy w historii poświęcona została w całości grze podwójnej. Stąd też do udziału zaprosiliśmy gości z „najwyższej półki” , w tym wybitnego specjalistę od gry podwójnej Louisa Cayer (Kanada) oraz głównego wykładowcę Tennis Europe Franka Van Fraayenhoven’a.

Obaj, wraz z naszą mistrzynią Klaudią Jans-Ignacik i Pawłem Habratem przedstawią możliwie wszystkie aspekty debla, od nauczania początkujących zawodników poprzez amatorów aż do poziomu profesjonalnego.

Będzie mowa nawet o grach mieszanych na różnym poziomie. Wszystkie zajęcia odbędą się na korcie, więc zdobyta wiedza przyda się zarówno trenerom pracującym z młodzieżą, amatorami a także zawodowcami.

Dokładny program konferencji oraz zapisy zostaną podane już wkrótce, tymczasem zarezerwujcie sobie termin grudniowy. 

 

Polskie Stowarzyszenie Trenerów Tenisa ogłasza nabór na kursy:


- na stopień instruktora W TENISIE w Pruszkowie (rozpoczęcie 7 października 2017, cena 1900zł łącznie z licencją Polskiego Związku Tenisowego)

- na stopień trenera W TENISIE w Pruszkowie(rozpoczęcie 17 września 2017, cena 3000zł łącznie z licencją Polskiego Związku Tenisowego)

- na stopień trenera W TENISIE w Krakowie(rozpoczęcie 10 września 2017, cena 3000zł łącznie z licencją Polskiego Związku Tenisowego))

Każdy, kto ukończy kurs z wynikiem pozytywnym otrzyma legitymację instruktora lub trenera TENISA i licencję Polskiego Związku Tenisowego (licencja w cenie kursu).

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat kursów (terminy zjazdów, cena, warunki zgłoszenia, kadra, miejsce) w zakładce Działania -> Szkolenia.

W razie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 696091287