POLSKIE STOWARZYSZENIE TRENERÓW TENISA

Członkowie

Członkowie Polskiego Stowarzyszenia Trenerów Tenisa (alfabetycznie):

  1. Andrzejewski Wojciech  Mistrzowski
  2. Bogumił Mateusz   Instruktor
  3. Caruk Andrzej  Trener I klasy
  4. Caruk Michał  Trener I klasy
  5. Dermont Mariusz  Instruktor
  6. Domaszewicz Witold  Trener I klasy
  7. Dworaczek Grzegorz   Trener II Klasy
  8. Falęta Eugeniusz   Instruktor
  9. Filipiak Włodzimierz  Trener
  10. Ginter Mirosław   Mistrzowski
  11. Gładyś Radosław   Trener II Klasy
  12. Habrat Paweł   Instruktor
  13. Hubski Tomasz   Instruktor
  14. Jacheć Wiesław
  15. Jędzrejczyk-Plutecka Ewa   Trener II Klasy
  16. Kazakin Benedykt   Trener II Klasy
  17. Kazimierski Łukasz  Instruktor
  18. Kętla Krzysztof   Instruktor
  19. Kołodziejski Rafał  Instruktor
  20. Kopczyński Andrzej  Instruktor
  21. Kopeć Piotr   Trener II Klasy
  22. Kowalczyk Magdalena  Instruktor
  23. Król Jarosław   Trener II Klasy
  24. Królak Adam    Mistrzowski
  25. Księski Wiesław   Trener II Klasy
  26. Kuczyński Jacek   Trener I klasy
  27. Kulhawik Maciej Andrzej   Trener II Klasy
  28. Kulhawik Andrzej   Trener II Klasy
  29. Kwiatkowski Michał    Trener II Klasy
  30. Lewandowski Mieczysław   Mistrzowski
  31. Lisicki Richard      Mistrzowski
  32. Łochunko Mariusz   Trener II Klasy
  33. Matyjasiak Magdalena   Instruktor
  34. Matuszewski Tomasz  Instruktor
  35. Majewska Anna Maria  Trener
  36. Mincberg Adam   Trener II Klasy
  37. Michalczyk Kamila  Instruktor
  38. Mojsa Krzysztof   Instruktor
  39. Olsza Barbara     Mistrzowski
  40. Olszański Krzysztof   Trener II Klasy
  41. Orliński Stanisław  Instruktor
  42. Otłowski Bartłomiej  Instruktor
  43. Pacelt Justyna  Instruktor
  44. Pikulski Włodzimierz  Trener I klasy
  45. Piszczkiewicz Natalia  Instruktor
  46. Polakowski Andrzej   Trener II Klasy
  47. Raciborski Piotr    Mistrzowski
  48. Rosołowska Justyna  Instruktor
  49. Sawicka Magdalena  Trener II Klasy
  50. Stępczyński Marcin   Trener II Klasy
  51. Sułkowski Krzysztof  Trener II Klasy
  52. Supeł Beata   Instruktor
  53. Schefke Tomasz   Trener I klasy
  54. Świątkowski Paweł   Instruktor
  55. Świst Łukasz   Trener II Klasy
  56. Urbanek Tomasz    Mistrzowski
  57. Urbanova Katerina  Trener I klasy
  58. Warowny Tomasz  Trener II Klasy
  59. Woźniak Maciej   Trener II Klasy
  60. Zalewski Grzegorz   Trener II Klasy
  61. Zieliński Jerzy   Mistrzowski